trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dejvická | 21:25 | |
Čínská | 21:27 | |
Nádraží Podbaba | 21:28 | |
Výzkumný ústav vodohospodářský | 21:28 | |
V Podbabě | 21:29 | |
Břetislavka | 21:31 | |
Pod Hájem | 21:33 | |
Žákovská | 21:35 | |
Lysolaje | 21:36 | |
Horoměřice,Švejkova | 21:38 | |
Horoměřice | 21:40 | |
Horoměřice,V Lipkách | 21:41 | |
Horoměřice,Lidl | 21:43 | |
Únětice,Na Parcelách | 21:46 | |
Únětice,Obecní úřad | 21:47 | |
Únětice | 21:57 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost