trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dejvická | 20:25 | |
Čínská | 20:27 | |
Nádraží Podbaba | 20:28 | |
Výzkumný ústav vodohospodářský | 20:29 | |
V Podbabě | 20:30 | |
Břetislavka | 20:32 | |
Pod Hájem | 20:34 | |
Žákovská | 20:36 | |
Lysolaje | 20:37 | |
Horoměřice,Švejkova | 20:39 | |
Horoměřice | 20:41 | |
Horoměřice,V Lipkách | 20:42 | |
Horoměřice,Lidl | 20:44 | |
Únětice,Na Parcelách | 20:47 | |
Únětice,Obecní úřad | 20:48 | |
Únětice | 20:52 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost