trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dejvická | 19:10 | |
Čínská | 19:12 | |
Nádraží Podbaba | 19:13 | |
Výzkumný ústav vodohospodářský | 19:14 | |
V Podbabě | 19:15 | |
Břetislavka | 19:17 | |
Pod Hájem | 19:19 | |
Žákovská | 19:21 | |
Lysolaje | 19:22 | |
Horoměřice,Švejkova | 19:24 | |
Horoměřice | 19:26 | |
Horoměřice,V Lipkách | 19:27 | |
Horoměřice,Lidl | 19:29 | |
Únětice,Na Parcelách | 19:32 | |
Únětice,Obecní úřad | 19:33 | |
Únětice | 19:45 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost