trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dejvická | 17:40 | |
Čínská | 17:42 | |
Nádraží Podbaba | 17:44 | |
Výzkumný ústav vodohospodářský | 17:45 | |
V Podbabě | 17:46 | |
Břetislavka | 17:48 | |
Pod Hájem | 17:50 | |
Žákovská | 17:52 | |
Lysolaje | 17:53 | |
Horoměřice,Švejkova | 17:55 | |
Horoměřice | 17:57 | |
Horoměřice,V Lipkách | 17:58 | |
Horoměřice,Lidl | 18:00 | |
Únětice,Na Parcelách | 18:03 | |
Únětice,Obecní úřad | 18:04 | |
Únětice | 18:09 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost