trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dejvická | 14:40 | |
Čínská | 14:42 | |
Nádraží Podbaba | 14:44 | |
Výzkumný ústav vodohospodářský | 14:45 | |
V Podbabě | 14:46 | |
Břetislavka | 14:48 | |
Pod Hájem | 14:50 | |
Žákovská | 14:52 | |
Lysolaje | 14:53 | |
Horoměřice,Švejkova | 14:55 | |
Horoměřice | 14:57 | |
Horoměřice,V Lipkách | 14:58 | |
Horoměřice,Lidl | 15:00 | |
Únětice,Na Parcelách | 15:03 | |
Únětice,Obecní úřad | 15:04 | |
Únětice | 15:09 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost