trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Luka | 17:49 | |
Amforová | 17:51 | |
Raichlova | 17:52 | |
Slatinová | 17:53 | |
Náměstí U Lva | 17:55 | |
Řeporyjské náměstí | 17:56 | |
Nádraží Řeporyje | 17:57 | |
Ořešská | 17:58 | |
Mrákovská | 17:59 | |
Ořech | 18:01 | |
Ořech,u sokolovny | 18:02 | |
Zbuzany,Obecní úřad | 18:03 | |
Jinočany,náměstí | 18:13 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost