trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Luka | 16:09 | |
Amforová | 16:11 | |
Raichlova | 16:12 | |
Slatinová | 16:13 | |
Náměstí U Lva | 16:15 | |
Řeporyjské náměstí | 16:16 | |
Nádraží Řeporyje | 16:17 | |
Ořešská | 16:18 | |
Mrákovská | 16:19 | |
Ořech | 16:21 | |
Ořech,u sokolovny | 16:22 | |
Zbuzany,Obecní úřad | 16:23 | |
Jinočany,náměstí | 16:33 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost