trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Luka | 15:18 | |
Kovářova-KD Mlejn | 15:19 | |
Mládí | 15:20 | |
Nová kolonie | 15:21 | |
Nárožní | 15:22 | |
Bucharova | 15:24 | |
Šafránkova | 15:26 | |
Motol | 15:29 | |
Nemocnice Motol | 15:31 | |
Šafránecká | 15:32 | |
Vypich | 15:54 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost