trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Jinočany,náměstí | 14:55 | |
Zbuzany,Obecní úřad | 15:03 | |
Ořech,u sokolovny | 15:04 | |
Ořech | 15:06 | |
Mrákovská | 15:07 | |
Ořešská | 15:08 | |
Nádraží Řeporyje | 15:09 | |
Řeporyjské náměstí | 15:11 | |
Náměstí U Lva | 15:12 | |
Slatinová | 15:13 | |
Raichlova | 15:14 | |
Amforová | 15:16 | |
Luka | 15:18 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost