trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kukulova | 14:11 | |
Šafránecká | 14:12 | |
Nemocnice Motol | 14:13 | |
Motol | 14:15 | |
Šafránkova | 14:18 | |
Bucharova | 14:20 | |
Nárožní | 14:21 | |
Nová kolonie | 14:23 | |
Mládí | 14:24 | |
Kovářova-KD Mlejn | 14:25 | |
Luka | 14:29 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost