trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kukulova | 18:29 | |
Šafránecká | 18:30 | |
Nemocnice Motol | 18:31 | |
Motol | 18:33 | |
Šafránkova | 18:36 | |
Bucharova | 18:38 | |
Nárožní | 18:39 | |
Nová kolonie | 18:41 | |
Mládí | 18:42 | |
Kovářova-KD Mlejn | 18:43 | |
Luka | 18:45 | |
Amforová | 18:46 | |
Raichlova | 18:47 | |
Slatinová | 18:48 | |
Náměstí U Lva | 18:50 | |
Řeporyjské náměstí | 18:51 | |
Ve Výrech | 18:53 | |
K Třebonicům | 18:54 | |
Třebonice | 19:01 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost