trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Luka | 09:04 | |
Kovářova-KD Mlejn | 09:05 | |
Mládí | 09:06 | |
Nová kolonie | 09:07 | |
Nárožní | 09:08 | |
Bucharova | 09:10 | |
Šafránkova | 09:12 | |
Motol | 09:15 | |
Nemocnice Motol | 09:17 | |
Šafránecká | 09:18 | |
Vypich | 09:23 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost