trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Chýnice | 08:43 | |
Chýnice,Pod Radnicí | 08:44 | |
Ořech,K Ovčínu | 08:49 | |
Ořech,u školy | 08:50 | |
Ořech | 08:52 | |
Mrákovská | 08:53 | |
Ořešská | 08:54 | |
Nádraží Řeporyje | 08:55 | |
Řeporyjské náměstí | 08:57 | |
Náměstí U Lva | 08:58 | |
Slatinová | 08:59 | |
Raichlova | 09:00 | |
Amforová | 09:02 | |
Luka | 09:04 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost