trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Luka | 18:29 | |
Amforová | 18:31 | |
Raichlova | 18:32 | |
Slatinová | 18:33 | |
Náměstí U Lva | 18:35 | |
Řeporyjské náměstí | 18:36 | |
Nádraží Řeporyje | 18:37 | |
Ořešská | 18:38 | |
Mrákovská | 18:39 | |
Ořech | 18:41 | |
Ořech,u sokolovny | 18:42 | |
Zbuzany,Obecní úřad | 18:43 | |
Jinočany,náměstí | 18:53 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost