trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kukulova | 18:11 | |
Šafránecká | 18:12 | |
Nemocnice Motol | 18:13 | |
Motol | 18:15 | |
Šafránkova | 18:18 | |
Bucharova | 18:20 | |
Nárožní | 18:21 | |
Nová kolonie | 18:23 | |
Mládí | 18:24 | |
Kovářova-KD Mlejn | 18:25 | |
Luka | 18:29 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost