trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Luka | 16:49 | |
Amforová | 16:51 | |
Raichlova | 16:52 | |
Slatinová | 16:53 | |
Náměstí U Lva | 16:55 | |
Řeporyjské náměstí | 16:56 | |
Nádraží Řeporyje | 16:57 | |
Ořešská | 16:58 | |
Mrákovská | 16:59 | |
Ořech | 17:01 | |
Ořech,u sokolovny | 17:02 | |
Zbuzany,Obecní úřad | 17:03 | |
Jinočany,náměstí | 17:13 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost