trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Chýnice | 06:34 | |
Chýnice,Pod Radnicí | 06:35 | |
Ořech,K Ovčínu | 06:40 | |
Ořech,u školy | 06:41 | |
Ořech | 06:43 | |
Mrákovská | 06:44 | |
Ořešská | 06:45 | |
Nádraží Řeporyje | 06:46 | |
Řeporyjské náměstí | 06:48 | |
Náměstí U Lva | 06:49 | |
Slatinová | 06:50 | |
Raichlova | 06:51 | |
Amforová | 06:53 | |
Luka | 06:55 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost