trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Luka | 23:57 | |
Kovářova-KD Mlejn | 23:58 | |
Mládí | 23:58 | |
Nová kolonie | 23:59 | |
Nárožní | 24:00 | |
Bucharova | 24:02 | |
Šafránkova | 24:04 | |
Motol | 24:06 | |
Nemocnice Motol | 24:08 | |
Šafránecká | 24:09 | |
Vypich | 24:30 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost