trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Luka | 15:49 | |
Amforová | 15:51 | |
Raichlova | 15:52 | |
Slatinová | 15:53 | |
Náměstí U Lva | 15:55 | |
Řeporyjské náměstí | 15:56 | |
Nádraží Řeporyje | 15:57 | |
Ořešská | 15:58 | |
Mrákovská | 15:59 | |
Ořech | 16:01 | |
Ořech,u sokolovny | 16:02 | |
Zbuzany,Obecní úřad | 16:03 | |
Jinočany,náměstí | 16:13 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost