trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kukulova | 15:31 | |
Šafránecká | 15:32 | |
Nemocnice Motol | 15:33 | |
Motol | 15:35 | |
Šafránkova | 15:38 | |
Bucharova | 15:40 | |
Nárožní | 15:41 | |
Nová kolonie | 15:43 | |
Mládí | 15:44 | |
Kovářova-KD Mlejn | 15:45 | |
Luka | 15:49 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost