trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Luka | 14:09 | |
Amforová | 14:11 | |
Raichlova | 14:12 | |
Slatinová | 14:13 | |
Náměstí U Lva | 14:15 | |
Řeporyjské náměstí | 14:16 | |
Nádraží Řeporyje | 14:17 | |
Ořešská | 14:18 | |
Mrákovská | 14:19 | |
Ořech | 14:21 | |
Ořech,u sokolovny | 14:22 | |
Zbuzany,Obecní úřad | 14:23 | |
Jinočany,náměstí | 14:32 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost