trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Jinočany,náměstí | 13:22 | |
Zbuzany,Obecní úřad | 13:30 | |
Ořech,u sokolovny | 13:31 | |
Ořech | 13:33 | |
Mrákovská | 13:34 | |
Ořešská | 13:35 | |
Nádraží Řeporyje | 13:36 | |
Řeporyjské náměstí | 13:38 | |
Náměstí U Lva | 13:39 | |
Slatinová | 13:40 | |
Raichlova | 13:41 | |
Amforová | 13:43 | |
Luka | 13:45 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost