trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Řeporyjské náměstí | 23:41 | |
Náměstí U Lva | 23:42 | |
Slatinová | 23:43 | |
Raichlova | 23:44 | |
Amforová | 23:45 | |
Luka | 23:47 | |
Kovářova-KD Mlejn | 23:48 | |
Mládí | 23:48 | |
Nová kolonie | 23:49 | |
Nárožní | 23:50 | |
Bucharova | 23:52 | |
Šafránkova | 23:54 | |
Motol | 23:56 | |
Nemocnice Motol | 23:58 | |
Šafránecká | 23:59 | |
Vypich | 24:10 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost