trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Luka | 17:32 | |
Kovářova-KD Mlejn | 17:33 | |
Mládí | 17:34 | |
Nová kolonie | 17:35 | |
Nárožní | 17:36 | |
Bucharova | 17:38 | |
Šafránkova | 17:40 | |
Motol | 17:43 | |
Nemocnice Motol | 17:45 | |
Šafránecká | 17:46 | |
Vypich | 18:15 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost