trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Luka | 16:36 | |
Amforová | 16:38 | |
Raichlova | 16:39 | |
Slatinová | 16:40 | |
Náměstí U Lva | 16:42 | |
Řeporyjské náměstí | 16:43 | |
Nádraží Řeporyje | 16:44 | |
Ořešská | 16:45 | |
Mrákovská | 16:46 | |
Ořech | 16:48 | |
Ořech,u školy | 16:49 | |
Ořech,K Ovčínu | 16:50 | |
Chýnice,Pod Radnicí | 16:55 | |
Chýnice | 17:09 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost