trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Jinočany,náměstí | 10:42 | |
Zbuzany,Obecní úřad | 10:50 | |
Ořech,u sokolovny | 10:51 | |
Ořech | 10:53 | |
Mrákovská | 10:54 | |
Ořešská | 10:55 | |
Nádraží Řeporyje | 10:56 | |
Řeporyjské náměstí | 10:58 | |
Náměstí U Lva | 10:59 | |
Slatinová | 11:00 | |
Raichlova | 11:01 | |
Amforová | 11:03 | |
Luka | 11:05 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost