trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Luka | 20:50 | |
Amforová | 20:52 | |
Raichlova | 20:53 | |
Slatinová | 20:54 | |
Náměstí U Lva | 20:56 | |
Řeporyjské náměstí | 20:57 | |
Nádraží Řeporyje | 20:58 | |
Ořešská | 20:59 | |
Mrákovská | 21:00 | |
Ořech | 21:02 | |
Ořech,u sokolovny | 21:03 | |
Zbuzany,Obecní úřad | 21:04 | |
Jinočany,náměstí | 21:13 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost