trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Luka | 18:54 | |
Amforová | 18:56 | |
Raichlova | 18:57 | |
Slatinová | 18:58 | |
Náměstí U Lva | 19:00 | |
Řeporyjské náměstí | 19:01 | |
Nádraží Řeporyje | 19:02 | |
Ořešská | 19:03 | |
Mrákovská | 19:04 | |
Ořech | 19:06 | |
Ořech,u sokolovny | 19:07 | |
Zbuzany,Obecní úřad | 19:08 | |
Jinočany,náměstí | 19:17 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost