trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Chýnice | 11:14 | |
Chýnice,Pod Radnicí | 11:15 | |
Ořech,K Ovčínu | 11:20 | |
Ořech,u školy | 11:21 | |
Ořech | 11:23 | |
Mrákovská | 11:24 | |
Ořešská | 11:25 | |
Nádraží Řeporyje | 11:26 | |
Řeporyjské náměstí | 11:28 | |
Náměstí U Lva | 11:29 | |
Slatinová | 11:30 | |
Raichlova | 11:31 | |
Amforová | 11:33 | |
Luka | 11:35 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost