trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Luka | 08:12 | |
Kovářova-KD Mlejn | 08:13 | |
Mládí | 08:14 | |
Nová kolonie | 08:15 | |
Nárožní | 08:17 | |
Bucharova | 08:19 | |
Šafránkova | 08:21 | |
Motol | 08:24 | |
Nemocnice Motol | 08:26 | |
Šafránecká | 08:27 | |
Vypich | 09:01 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost