trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Radotín | 17:23 | |
U Jankovky | 17:24 | |
Vrážská | 17:24 | |
Přeštínská | 17:26 | |
Přístav Radotín | 17:28 | |
Lahovice | 17:29 | |
Zbraslavské náměstí | 17:32 | |
Žabovřeská | 17:34 | |
Sídliště Zbraslav | 17:40 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost