trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Radotín | 16:43 | |
U Jankovky | 16:44 | |
Vrážská | 16:44 | |
Přeštínská | 16:46 | |
Přístav Radotín | 16:48 | |
Lahovice | 16:49 | |
Zbraslavské náměstí | 16:52 | |
Žabovřeská | 16:54 | |
Sídliště Zbraslav | 17:00 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost