trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Radotín | 15:23 | |
U Jankovky | 15:24 | |
Vrážská | 15:24 | |
Přeštínská | 15:26 | |
Přístav Radotín | 15:28 | |
Lahovice | 15:29 | |
Zbraslavské náměstí | 15:32 | |
Žabovřeská | 15:34 | |
Sídliště Zbraslav | 15:40 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost