trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Radotín | 05:14 | |
U Jankovky | 05:15 | |
Vrážská | 05:15 | |
Přeštínská | 05:16 | |
Přístav Radotín | 05:18 | |
Lahovice | 05:19 | |
Zbraslavské náměstí | 05:22 | |
Žabovřeská | 05:24 | |
Sídliště Zbraslav | 05:35 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost