trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Radotín | 19:30 | |
U Jankovky | 19:31 | |
Vrážská | 19:31 | |
Přeštínská | 19:32 | |
Přístav Radotín | 19:34 | |
Lahovice | 19:35 | |
Zbraslavské náměstí | 19:38 | |
Žabovřeská | 19:40 | |
Sídliště Zbraslav | 19:50 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost