trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zbraslavské náměstí | 22:26 | |
Lahovice | 22:28 | |
Lahovický most | 22:29 | |
Přístav Radotín | 22:30 | |
Přeštínská | 22:32 | |
Vrážská | 22:33 | |
U Jankovky | 22:34 | |
Nádraží Radotín | 22:35 | |
Nádraží Radotín | 22:36 | |
Prvomájová | 22:38 | |
Safírová | 22:39 | |
V Sudech | 22:40 | |
Cementárna Radotín | 22:41 | |
U Lomů | 22:42 | |
Lomy | 22:43 | |
Cikánka | 22:44 | |
Maškův mlýn | 22:45 | |
Zadní Kopanina | 22:48 | |
Zmrzlík | 22:49 | |
Zahrádky | 22:52 | |
Řeporyjské náměstí | 22:54 | |
Hlávkova | 22:55 | |
Holýšovská | 22:56 | |
Stodůlky | 22:58 | |
Lýskova | 22:59 | |
Bavorská | 23:00 | |
Obchodní centrum Sárská | 23:03 | |
Zličín | 23:27 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost