trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 14:27 | |
Obchodní centrum Sárská | 14:30 | |
Bavorská | 14:34 | |
Lýskova | 14:35 | |
Stodůlky | 14:37 | |
Holýšovská | 14:39 | |
Hlávkova | 14:40 | |
Řeporyjské náměstí | 14:42 | |
Zahrádky | 14:44 | |
Zmrzlík | 14:47 | |
Zadní Kopanina | 14:49 | |
Maškův mlýn | 14:52 | |
Cikánka | 14:53 | |
Lomy | 14:54 | |
U Lomů | 14:55 | |
Cementárna Radotín | 14:57 | |
V Sudech | 14:58 | |
Safírová | 14:59 | |
Prvomájová | 15:00 | |
Nádraží Radotín | 15:03 | |
U Jankovky | 15:04 | |
Vrážská | 15:04 | |
Přeštínská | 15:06 | |
Přístav Radotín | 15:08 | |
Lahovice | 15:09 | |
Most Závodu míru | 15:13 | |
Zbraslavské náměstí | 15:25 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost