trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zbraslavské náměstí | 09:00 | |
Lahovice | 09:02 | |
Lahovický most | 09:04 | |
Přístav Radotín | 09:05 | |
Přeštínská | 09:07 | |
Vrážská | 09:08 | |
U Jankovky | 09:09 | |
Nádraží Radotín | 09:10 | |
Nádraží Radotín | 09:11 | |
Prvomájová | 09:13 | |
Safírová | 09:14 | |
V Sudech | 09:15 | |
Cementárna Radotín | 09:16 | |
U Lomů | 09:17 | |
Lomy | 09:18 | |
Cikánka | 09:19 | |
Maškův mlýn | 09:20 | |
Zadní Kopanina | 09:23 | |
Zmrzlík | 09:25 | |
Zahrádky | 09:28 | |
Řeporyjské náměstí | 09:30 | |
Hlávkova | 09:31 | |
Holýšovská | 09:33 | |
Stodůlky | 09:35 | |
Lýskova | 09:36 | |
Bavorská | 09:38 | |
Obchodní centrum Sárská | 09:41 | |
Zličín | 10:25 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost