trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Radotín | 20:30 | |
U Jankovky | 20:31 | |
Vrážská | 20:31 | |
Přeštínská | 20:32 | |
Přístav Radotín | 20:34 | |
Lahovice | 20:35 | |
Zbraslavské náměstí | 20:38 | |
Žabovřeská | 20:40 | |
Sídliště Zbraslav | 20:50 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost