trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Radotín | 16:23 | |
U Jankovky | 16:24 | |
Vrážská | 16:24 | |
Přeštínská | 16:26 | |
Přístav Radotín | 16:28 | |
Lahovice | 16:29 | |
Zbraslavské náměstí | 16:32 | |
Žabovřeská | 16:34 | |
Sídliště Zbraslav | 16:40 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost