trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Radotín | 15:43 | |
U Jankovky | 15:44 | |
Vrážská | 15:44 | |
Přeštínská | 15:46 | |
Přístav Radotín | 15:48 | |
Lahovice | 15:49 | |
Zbraslavské náměstí | 15:52 | |
Žabovřeská | 15:54 | |
Sídliště Zbraslav | 16:00 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost