trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Zbraslav | 15:01 | |
Elišky Přemyslovny | 15:04 | |
Zbraslavské náměstí | 15:05 | |
Lahovice | 15:07 | |
Lahovický most | 15:09 | |
Přístav Radotín | 15:10 | |
Přeštínská | 15:12 | |
Vrážská | 15:13 | |
U Jankovky | 15:14 | |
Nádraží Radotín | 15:15 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost