trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Radotín | 13:33 | |
U Jankovky | 13:34 | |
Vrážská | 13:34 | |
Přeštínská | 13:36 | |
Přístav Radotín | 13:38 | |
Lahovice | 13:39 | |
Zbraslavské náměstí | 13:42 | |
Žabovřeská | 13:44 | |
Sídliště Zbraslav | 13:49 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost