trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 16:31 | |
Lihovar | 16:33 | |
Malá Chuchle | 16:36 | |
Starolázeňská | 16:38 | |
Radotínská | 16:40 | |
Závodiště Chuchle | 16:41 | |
Zahradnictví | 16:42 | |
Přeštínská | 16:43 | |
Vrážská | 16:44 | |
U Jankovky | 16:45 | |
Nádraží Radotín | 16:46 | |
Nádraží Radotín | 16:47 | |
Otínská | 16:49 | |
Na Viničkách | 16:50 | |
Sídliště Radotín | 16:55 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost