trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Radotín | 14:56 | |
Otínská | 14:57 | |
Nádraží Radotín | 15:00 | |
U Jankovky | 15:01 | |
Vrážská | 15:02 | |
Přeštínská | 15:03 | |
Zahradnictví | 15:04 | |
Závodiště Chuchle | 15:05 | |
Radotínská | 15:06 | |
Starolázeňská | 15:08 | |
Malá Chuchle | 15:10 | |
Lihovar | 15:14 | |
Smíchovské nádraží | 15:29 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost