trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Radotín | 14:05 | |
Otínská | 14:06 | |
Nádraží Radotín | 14:09 | |
U Jankovky | 14:10 | |
Vrážská | 14:11 | |
Přeštínská | 14:12 | |
Zahradnictví | 14:13 | |
Závodiště Chuchle | 14:14 | |
Radotínská | 14:15 | |
Starolázeňská | 14:17 | |
Malá Chuchle | 14:19 | |
Lihovar | 14:23 | |
Smíchovské nádraží | 14:40 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost