trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Radotín | 13:05 | |
Otínská | 13:06 | |
Nádraží Radotín | 13:09 | |
U Jankovky | 13:10 | |
Vrážská | 13:11 | |
Přeštínská | 13:12 | |
Zahradnictví | 13:13 | |
Závodiště Chuchle | 13:14 | |
Radotínská | 13:15 | |
Starolázeňská | 13:17 | |
Malá Chuchle | 13:19 | |
Lihovar | 13:23 | |
Smíchovské nádraží | 13:40 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost