trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Radotín | 11:05 | |
Otínská | 11:06 | |
Nádraží Radotín | 11:09 | |
U Jankovky | 11:10 | |
Vrážská | 11:11 | |
Přeštínská | 11:12 | |
Zahradnictví | 11:13 | |
Závodiště Chuchle | 11:14 | |
Radotínská | 11:15 | |
Starolázeňská | 11:17 | |
Malá Chuchle | 11:19 | |
Lihovar | 11:23 | |
Smíchovské nádraží | 11:40 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost