trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Radotín | 15:41 | |
Otínská | 15:42 | |
Nádraží Radotín | 15:45 | |
U Jankovky | 15:46 | |
Vrážská | 15:47 | |
Přeštínská | 15:48 | |
Zahradnictví | 15:49 | |
Závodiště Chuchle | 15:50 | |
Radotínská | 15:51 | |
Starolázeňská | 15:53 | |
Malá Chuchle | 15:55 | |
Lihovar | 15:59 | |
Smíchovské nádraží | 16:14 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost