trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Radotín | 14:32 | |
Otínská | 14:33 | |
Nádraží Radotín | 14:36 | |
U Jankovky | 14:37 | |
Vrážská | 14:38 | |
Přeštínská | 14:39 | |
Zahradnictví | 14:40 | |
Závodiště Chuchle | 14:41 | |
Radotínská | 14:42 | |
Starolázeňská | 14:44 | |
Malá Chuchle | 14:46 | |
Lihovar | 14:50 | |
Smíchovské nádraží | 15:14 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost